X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

طوفان در استان سیستان و بلوچستان خسارت‌هایی را به زیر ساخت های مختلف شمال این استان، به ویژه در بخش کشاورزی وارد کرد. توفان و گردوغبار در ۲۴ ساعت گذشته افزون بر ۶۰۰ نفر را راهی چهار بیمارستان و ۵۰ مرکز درمانی شهرهای این استان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، توفان که با سرعت 115 کیلومتر از دیروز شمال استان سیستان و بلوچستان را فراگرفته موجب بروز پدیده گردوخاک شده و شعاع دید افقی را در برخی مناطق به 50 متر کاهش داده است.

غلظت گردوغبار در شهرستان‌های زابل، هیرمند، هامون، نیمروز و زهک به 25 برابر حد مجاز رسید. همچنین گردوغبار شهرستان ریگان در استان کرمان را فراگرفته و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.

توفان و گردوغبار در 24 ساعت گذشته افزون بر 600 نفر را راهی چهار بیمارستان و 50 مرکز درمانی شهرهای این استان کرد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل نیز اعلام کرد: توفان و گردوغبار در 24 ساعت گذشته افزون بر 600 نفر را راهی چهار بیمارستان و 50 مرکز درمانی شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز کرد که شمار زیادی از آنان به طور سرپایی درمان و تعدادی بستری شدند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل تصریح کرد: 118 بیمار با ابراز ناراحتی قلبی به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه که 116 نفر به صورت سرپایی درمان و دو نفر بستری شده اند.
وی افزود: 422 بیمار با شکایت بیماری تنفسی مراجعه که 419 نفر به صورت سرپایی درمان و سه نفر بستری شده اند.
رفعت با بیان اینکه 130 بیمار نیز با شکایت از بیماری چشمی مراجعه که تمام آنان سرپایی معالجه و درمان شده اند اظهار داشت: بیماران ناشی از حوادث رانندگی بر اثر توفان های شدید 10 نفر بودند که پنج نفر سرپایی درمان و 5 نفر بستری شده اند.

 

دانلود

 

خبر دیگر اینکه توفان حاره ای آشوبا  از سمت اقیانوس هند در حال نزدیک شدن به سواحل جنوب شرقی ایران است. نزدیک شدن این توفان به منطقه باعث افت شدید فشار و ایجاد ناپایداری شدید در استان های سیستان وبلوچستان، هرمزگان و بخش هایی از استان کرمان می شود.تاریخ : پنج‌شنبه 21 خرداد‌ماه سال 1394 | 00:48 | نویسنده : نادر | نظرات (0)

  • paper | خرید بک لینک | بک لینک فا