روزنامه نگار فلسطینی می گوید با وجود رژیم صهیونیستی که زرادخانه اتمی در اختیار دارد، صلحی برای خاورمیانه نمی توان متصور بود؛ صلح نتیجه موازنه قدرت است و نتیجه مفهومی است که منافع ملت ها را مد نظر داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مهند عبدالحمید، روزنامه نگار فلسطینی درباره رابطه رژیم صهیونیستی با گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره گفت: گزارش هایی که از خود صهیونیست ها منتشر شده است، به این نکته اشاره دارد که جبهه النصره و رژیم صهیونیستی با هم ارتباط دارند که این ارتباط از مداوا در بیمارستان های صهیونیستی فرا رفته و گزارش هایی که منتشر شده مبنی بر اینکه صهیونیست ها و جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی را هدف حمایت قرار داده اند، اما صرفا حمایت دارویی و پزشکی مد نظر نیست بلکه الان گروه های تروریستی در مرزهای جولان حضور دارند.

 

روزنامه نگار فلسطینی

وی گفت: داعش و جبهه النصره یک ابزار خوب برای غربی ها و صهیونیست ها به کار می روند.

 

ایشان همچنین درباره کلاهک های اتمی صهیونیستی گفت: معیارهای دوگانه با برخورد سلاح هسته ای وجود دارد و هیچ کس در جهان به دنبال این نیست که از صهیونیست ها سوال کند که ببیند زرادخانه های رژیم صهیونیستی چه وضعی دارد و چه تعداد کلاهک اتمی را نگهداری  می کند و چه تاثیری بر صلح خاورمیانه دارد.

 

 وی گفت: رژیم صهیونیستی امروزه مخفی نمی کند که یک زرادخانه قوی اتمی دارد، اما همه تلاش هایی که کشورهای عربی و ایران داشته اند برای اینکه کلاهک های اتمی زیر نظارت بین المللی باشد، نپذیرفته و به بازرسان بین المللی اجازه نداده که از آن بازرسی کنند.

 

ایشان افزود: این یک دوگانگی در معیار بین المللی محسوب می شود و خلاف عدالت است، زیرا نه تنها بازخواست نمی کنند بلکه مورد حمایت نیز قرار می گیرد.

 

روزنامه نگار فلسطینی همچنین درباره اینکه با وجود رژیم صهیونیستی با زرادخانه های اتمی که در اختیار دارد صلحی برای خاورمیانه نمی توان متصور بود، گفت: صلح نتیجه موازنه قدرت است و نتیجه و ماحصل مفهومی است که منافع ملت ها را مد نظر داشته باشد، زیرا اگر منافع ملت ها تامین نشود و عدالتی نباشد صلح پایداری هم نخواهد بود.

 

وی گفت: استعمارگران در برنامه های خودشان عقب نشینی کرده اند و دست کم به صورت ظاهری عقب نشسته اند، اما حتی رژیم صهیونیستی عقب نشینی نکرده است. با وجود این رژیم به عنوان یک رژیم که به دنبال توسعه سیطره خود است، صلح در خاورمیانه را شاهد نخواهیم بود.تاریخ : شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 | 21:45 | نویسنده : نادر | نظرات (0)

  • paper | خرید بک لینک | بک لینک فا