حجت الاسلام والمسلمین علوی گفت: با وجود نا امنی ها در همسایگی کشور امروز وزارت اطلاعات با همکاری دیگر نیروهای نظامی و امنیتی و قوه قضائیه با همدلی و تعامل مثبت و سازنده در مبارزه با عوامل ناامنی، امنیتی جامع و مثال زدنی را در کشور حاکم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه  خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، وزیر اطلاعات امروز در همایش طلایه‌داران همدلی و همزبانی و در جمع ائمه جمعه، جماعات و طلاب، روحانیان، مبلغان و مبلغات استان یزد با اشاره به برخی مشکلات امنیتی در کشورهای همسایه از جمله عراق، پاکستان و افغانستان گفت: به لطف خدا و با همدلی و هم افزایی نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و قضایی امروز امنیت در سراسر کشور و مرزهای جمهوری اسلامی مثال زدنی است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی، با اشاره به فعالیت ها و اقدامات وزارت اطلاعات در جهت مقابله با دشمنان و معاندان که قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را داشته اند گفت: امروز وزارت اطلاعات با اشراف قوی اطلاعاتی پنجه در پنجه دشمنان انداخته و آنها را به مجازات رسانده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با بیان اینکه امروز سربازان گمنان امام زمان(عج) اجازه و فرصت هیچ تهدیدی را به دشمنان نمی دهند گفت: خوشبختانه با اقتدار اطلاعاتی موجود در کشور وزارت اطلاعات امنیت و آرامش لازم را برای مردم و مسئولان خلق کرده اند.

 

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب بنام همدلی و همزبانی ملت و دولت پرداخت و بر حرکت در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت همدلی و همزبانی در جامعه تاکید کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای کشور مان با گروه پنج بعلاوه یک بر تقویت همگرایی در این زمینه تاکید کرد و گفت: تیم مذاکره کننده مورد تایید و حمایت رهبر معظم انقلاب هستند و در جهت رهنمودهای ایشان حرکت می کنند و باید از آنها حمایت کنیم.تاریخ : شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 | 21:46 | نویسنده : نادر | نظرات (0)

  • paper | خرید بک لینک | بک لینک فا